Foteliki samochodowe dla dzieci SPARCO

Fotelik samochodowy dla dzieci ma za zadanie chronić podróżujące samochodem dziecko . Od momentu urodzenia, aż do czasu, kiedy będzie mogło bezpiecznie korzystać ze standardowych pasów bezpieczeństwa, znajdujących się w samochodzie. Zgodnie z obecnymi przepisami, z fotelika samochodowego można zrezygnować dopiero po osiągnięciu przez dziecko wzrostu co najmniej 150 cm.
Aby zapewnić dziecku odpowiednie bezpieczeństwo foteliki samochodowe SPARCO są produkowane są w kilku rodzajach oraz kategoriach wagowych, tak aby móc jak najlepiej dopasować model fotelika do budowy, wieku oraz wagi dziecka.
Fotelik z grupy 0
Dla noworodków i niemowląt w zakresie wagi od 0 do 13 kilogramów. Oferujemy fotelik SPARCO K300i o konstrukcji pozwalającej na przewożenie dziecka w pozycji pochylonej – półleżącej, dla uzyskania optymalnego rozłożenia przeciążeń, które mogą zadziałać na malutkiego pasażera w trakcie jazdy samochodem. Wiek dzieci przewożonych w tym foteliku zaczyna się od 0 do około 18 miesięcy.
Grupa I
Pośredni model fotelika dziecięcego, który można wykorzystać po wyrośnięciu dziecka z nosidełka to SPARCO F500K/F500i. Fotelik posłuży znacznie dłużej, ze względu na jego modułowe wykonanie dzięki któremu można regulować pochylenie fotelika. Model ten pozwala na przewóz dzieci w podziale wagowym od 0 – 18 kg i jest zalecany dla dzieci w wieku od 0 – 4 lat.
Grupa II i III
Dla starszych dzieci, w przedziale wagowym od 9-36 kg i wieku do lat 12. Oferujemy model fotelika SPARCO F1000K/F1000PU lub siedzisko SPARCO F100K dla dzieci w przedziale 15-36 kg i wieku do 12 lat.
Wszystkie foteliki są dostępne z mocowaniem za pomocą 3 punktowych pasów bezpieczeństwo lub za pomocą ISOFIX. Foteliki marki SPARCO zostały przetestowane pod katem bezpieczeństwa i posiadają niezbędne certyfikaty obowiązujące w krajach EU potwierdzające ich jakość oraz bezpieczeństwo.
Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo najmłodszych pasażerów, oferujemy Państwu foteliki dziecięce SPARCO, dzięki którym każda podróż odbędzie się w pełnym komforcie i zapewnieniu najwyższej ochrony.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.